Заходи шкільної бібліотеки

Тиждень книги 2017

Місячник шкільної бібліотеки

19.02.2018 року відбувся відкритий бібліотечний урок "Довідковий апарат книги", який складався з трьох блоків. Перший блок - теоретичний, другий - практичний (учні писали анотації до книг). Третій блок - проведення тренінгу "Уважний читач - уважний слухач!"

Творча майстерня для бібліотекарів міста

14.03.2018 завідуюча бібліотекою Левченко Т.Ф. для бібліотекарів міста зі стажем роботи до трьох років провела творчу майстерню « Новітні форми та методи масової роботи шкільної бібліотеки з читачами». Завідуюча бібліотекою - ознайомила присутніх з досвідом роботи ( в навчальному закладі працює 25 років) по активізації читання учнівського колективу. Використання новітніх форм і методів в масовій роботі було показано за допомогою учнів 7-А класу. Т.Ф відповіла на всі запитання , які цікавили молодих колег.

Всеукраїнський тиждень книги 2018