Тижневик естетичних дисциплін та трудового навчання

З 10.12 по 14.12.2018 р. проходив тижневик естетичних дисциплін та трудового навчання, який розпочався виставкою газет та листівок «Музичний калейдоскоп». Найкращі газети представили учні 9 та 5 класів.

Яскраві малюнки учнів 1-4 класів прикрасили виставку «Малюємо музику», в яких дітвора зобразила свої музичні уподобання та фантазії.

У вівторок 11.12.18 у 6-х класах відбувся майстер-клас «Новорічні сувеніри», який проводила вчитель трудового навчання Шмагалова М.І.

Учні 6-Б класу підготували радіо лінійку «Веселі зимові традиції та обряди», в якій ознайомили учнів школи з особливостями українських народних зимових свят.
Учні 5-11 класів були залучені до виготовлення маскувальної сітки для воїнів АТО.
На уроках музичного мистецтва учні переглянули художній фільм «Звуки музики».
В середу 12.12.18 учні початкової школи мали змогу проявити свої танцювальні здібності у музичній ранковій зарядці та флеш-мобі «Танцюють всі».

Знання з музичного мистецтва та ерудицію змогли показати учні 4-х класів у вікторині «Найкращий знавець музики» .
В четвер 13.12.18 учні 1-В класу прийняли участь у майстер-класі «Космічна подорож», який проводили вчитель тудового навчання Габрук Л.Г. та вчитель образотворчого мистецтва Паровай Т.В.

Завершився тиждень «Музичним брейн-рингом» між 5-А та 5-Б класами, який проводила вчитель музичного мистецтва Стахова І.О. у п'ятницю 14.12.18р. Учні показали гарні знання з музичного мистецтва, вміння працювати в команді. Вболівальники теж мали змогу прийняти участь у змаганнях та принести додаткові бали своїм командам. З невеликою різницею у балах перемогу здобули учні 5-Б класу. Команди були нагороджені грамотами та солодкими призами.

Дата: 2018-12-22 13:47:26