Вінницький притулок для тварин «Планета»
29 жовтня, у перший день осінніх канікул, у рамках проекту «Благодійність - справа милосердна», учні 7-А та 5-А класу нашої школи відвідали Вінницький притулок для тварин «Планета». Супроводжувала їх Діогуц Наталія Юріївна - керівник проекту. Дітки разом із учителями та батьками зібрали приблизно 40 кг крупи, кілька кілограмів ковбаси для собак та інші смаколики. Подарували також для тваринок такі потрібні у холодну пору підстілки. Неймовірні враження від зустрічі отримали як наші школярі, так і самі тваринки, які чекають на ласку та піклування. Їхні добрі, сповнені любові очі, надовго запам'ятаються нашим школярам. Дехто із учнів уже вирішив узяти тварину із притулку додому. Тож, якщо ви також не байдужі до того, як складеться доля безпритульних собак, можете допомогти! Грошима, їжею, медикаментами, або, можливо, ви хочете також завести домашнього улюбленця? Все у ваших руках. Вони чекають на вашу любов та піклування!!!
Дякуємо всім, хто долучився до проекту!

Дата: 2018-11-07 15:04:18