День знань
1 вересня Україна святкувала День Знань. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.
Учні 1-х, 5-х та 11 класів, вчителі та батьки зібрались на свято, щоб разом розпочати новий навчальний рік. Казкові герої Мальвіна, Буратіно, Королева Знань, Літо та Осінь радо привітали та розважали наших найменших школярів. А під кінець свята малюки загадали бажання та відпустили кульки в небо. Учні 2-10 класів святкували зі своїми однокласниками та класними керівниками за окремим сценарієм.
Бажаємо усім школярам підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у житті!

Дата: 2018-09-10 13:49:14