День знань
Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.
1 вересня в закладі пройшло свято Першого дзвоника!
Майже 100 учнів нашої школи вперше сядуть за парти, а для учнів 11-х класів, цей дзвоник розпочав останній шкільний рік.
Директор школи Касіяненко Г.А. привітала всіх з чудовим святом Днем Знань, який відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров'я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з учнів, за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.

Дата: 2017-11-02 13:05:27