Страхування учнів

Шановні батьки!

Здоров`я є основою всього запорукою звершень, досягнень та щасливого майбутнього.
А здорові діти найбільша радість для батьків.
Страхова компанія "Місто" пропонує страхування учнів від нещасних випадків.

Переваги страховок від нещасного випадку
«Школярик» та «Школярик комплексний»:

Гарантовані виплати при настанні нещасного випадку: оперативна компенсація в терміни до 6 днів.

Покриття витрат на консультації лікарів, проведену діагностику, оперативне та медикаментозне лікування травми.

Покриття всіх видів нещасних випадків відповідно до таблиці виплат.

Call-центр з цілодобовою допомогою найкращих лікарів Вінниці: безкоштовно з будь-якого оператора на території України за телефоном 0-800-211-118.

Розширений захист: договір діє 24 години на добу 365 днів на рік на території України. Поширюється на період подорожей, дитячих таборів, а також на час спортивних змагань та тренувань, занять в гуртках.

Сервісна картка: кожен клієнт стає учасником Дисконтного клубу "Місто" та має можливість користуватись знижками до 20% на інші види страхування та послуги наших партнерів (медичні та оздоровчі центри, магазини та розважальні заклади).

Ліцензії серії АВ№584175, АВ№584179 видані Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України 25.05.2011р.
Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи СТ №392 від 22.02.2005р.

Більш детальну інформацію ви можете  дізнатися на сайті компанії